Zaznacz stronę

 

 

Jestem świeżo po kursie „Zacznij pracę jako Wirtualna Asystentka w 4 tygodnie„. Podzielę się refleksjami na temat całokształtu szkolenia.

 

 

Kurs „Zacznij pracę jako Wirtualna Asystentka w 4 tygodnie”

 

 

Kurs trwał cztery tygodnie od 7 do 28 listopada. Koszt szkolenia, jak na taką wiedzę i ilość czasu, uważam za niski. Prowadzącą przez cały czas była Iza. Zdziwiło mnie to, bo coraz częściej zdarza się, że kursy już nie są prowadzone przez Wirtualne Mentorki tylko przez ludzi, którzy dla nich pracują.

 

 

Co sobotę spotykałyśmy się online całą grupą, a było nas 10 – zawsze korzystałyśmy z tego samego programu. Przed każdym spotkaniem w naszych skrzynkach mailowych czekały na nas linki do spotkania oraz karty pracy. Spotkania były podzielone na cztery tematyczne moduły. Po każdym dniu szkolenia otrzymywałyśmy zadania do realizacji, które prowadząca omawiała na kolejnym spotkaniu. Każda z Nas miała swobodę wypowiedzi, co umożliwiało rozwianie jakichkolwiek wątpliwości od razu. 

 

 

W pakiecie szkolenia miałyśmy również swoje pół godziny konsultacji sam na sam z Izą. Te spotkania ułatwiały rozwiązywanie problemów, z którymi same się borykałyśmy oraz dostosowanie naszych umiejętności do rynku
i zapotrzebowania potencjalnych klientów. Iza z łatwością potrafiła wychwycić nasze umiejętności pomimo, że tak naprawdę nas nie znała. Pierwszy raz się z tym spotkałam, a pracowałam w różnych miejscach i żadna head hunters, doradca zawodowy ani kadrowa nie miała takiego podejścia. 

 

 

Jestem bardzo zadowolona. Kurs otworzył mi oczy i zmotywował do działania, podnosi morale i jeżeli marzysz o byciu Wirtualną Asystentką, to po kursie nią zostaniesz.

 

 

Praktyki

 

 

Na samym końcu dowiedziałyśmy się o jeszcze jednej niespodziance (o wszystkich nie mogę napisać). Mianowicie o możliwości odbycia bezpłatnych praktyk w ramach rozwijania swoich umiejętności. To super sprawa, zwłaszcza, że przez cały czas możemy liczyć na słowa wsparcia Izy oraz szczere podejście. Jak coś zawalisz to też Ci powie. 

 

 

Jeżeli chcesz zostać Wirtualną Asystentką to kurs „Zacznij pracę jako Wirtualna Asystentka w 4 tygodnie” Ci to umożliwi,
a zainwestowane pieniądze zaowocują. 

 

 

Pozdrawiam Kinga