Zaznacz stronę

SZKOLNY SKLEP

Z KOMPETENCJAMI (DLA WA I NIE TYLKO)

Pellentesque tincidunt, dolor eu dignissim mollis, justo sapien iaculis pede, vel tincidunt lacus nisl sit amet metus. Fusce ac est vitae purus varius tristique. Phasellus mattis ornare ligula. Donec id nibh. Vestibulum metus quam, ultrices in, sagittis tincidunt, gravida et, sapien. Sed bibendum, lectus vitae tincidunt dapibus, sem felis posuere est, id ornare augue lorem in purus. Suspendisse ligula. Sed mollis tristique mauris.

h

Ebooki

kursy online

Szkolenia 1:1

Trafiłam na webinar Izy, a później na kurs przez tzw. przypadek, który – dosłownie odmienił moje życie. Kurs obfituje w przydatne treści, narzędzia, pracę nad sobą i swoimi umiejętnościami/kompetencjami/nawykami/przeszkodami, a jego druga część (praktyki) to prawdziwa szkoła życia Wirtualnej Asystentki. Polecam z całego serca!”

Ewa

To, co oferuje Iza jest na wysokim poziomie. Kompetencja, jaką widać u niej przy prowadzeniu agencji, szkoleń i konsultacji oraz kreatywność w podejściu do nietypowych rozwiązań sprawiają, że chce się z nią współpracować i polecać ją innym”

Klaudia

Miałam wielkie szczęście trafiając do kogoś takiego jak Iza.
Iza jest niesłychanie życzliwą, pomocną i pomysłową osobą.
Już po chwili konsultacji doskonale wiedziała, jaki kierunek wskazać początkującej Wirtualnej Asystentce.
Rozwiała wszelkie wątpliwości, pomogła zmienić sposób myślenia, wskazała przekonania, z którymi trzeba walczyć i znalazła mocne strony, których nie sposób nie wykorzystać. Potrafi zmotywować do działania do tego stopnia, że z dnia na dzień człowiek chce osiągnąć więcej.
Jestem po dwóch spotkaniach konsultacyjnych, miesięcznym kursie ,,Zacznij pracę jako Wirtualna Asystentka w 4 tygodnie” i miesięcznych praktykach. Iza daje bardzo wiele od siebie, ale też wiele wymaga. To kurs dla osób, które naprawdę chcą zacząć, a praktyki są taką ,,szkołą przetrwania” – jeśli przetrwasz nic nie będzie Ci straszne.”

Polecam Izę serdecznie!”

Ewa

MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI?

Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

11 + 3 =