Resultea Wirtualna Asystentka

Bezpłatny webinar:

Jak zacząć pracę jako Wirtualna Asystentka?

Czwartek   |  05.10.2023  |  18:00

Zapisz się na Webinar!

Nurtują Cię pytania dotyczące pracy w roli Wirtualnej Asystentki?

W Twojej głowie kiełkują myśli, aby zacząć zdalną pracę, ale masz wątpliwości? Ten bezpłatny webinar jest właśnie dla Ciebie!

.

Pozostało jeszcze

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opowiem kim jest Wirtualna Asystentka, jakie może mieć specjalizacje i jakie są jej najpopularniejsze zadania.

Dowiesz się jakie umiejętności są przydatne w zawodzie WA, które kursy warto zrobić, a jeśli nie kursy – co wtedy?

Podpowiem Ci, w jaki sposób możesz zacząć pracę w roli WA oraz jak pozyskiwać swoich pierwszych klientów.

Na zakończenie zrobimy sobie sesję Q&A i będzie na Ciebie czekała bardzo praktyczna niespodzianka.

Kim jestem?

Nazywam się Izabela Hasan i pracuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Specjalizuję się w kursach online oraz recyclingu treści. Ponadto posiadam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój oraz nauka to moje podstawowe wartości i z tego względu uważam, że w zawodzie Wirtualnej Asystentki kluczowe jest, aby szkolić się niemal każdego dnia.

Pomysł na stworzenie agencji oraz szkoły Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku mojej drogi. Wiedziałam, że chcę osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, aby w rezultacie otworzyć własną agencję i szkolić kolejne wspaniałe Wirtualne Asystentki. Obecnie pomagam wielu zdolnym kobietom w osiąganiu ich biznesowych celów, poprzez kursy online, e-booki i  wartościowe webinary, takie jak ten.

Działaj i zostań Wirtualną Asystentką!