Zaznacz stronę
zdjecie praca przy laptopie resultea szkola wirtualnych asystentek newsletter

KURSY ONLINE

Sprawdź czego możesz się nauczyć
w naszej Szkole Wirtualnych Asystentek

Od 2020 roku spod naszych skrzydeł wyfrunęło wiele wspaniałych kobiet, które szerzą dalej nauki swojej mentorki pomagając przy tym kolejnym biznesom.

Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz dla siebie kurs,
który może odmienić Twoje życie na lepsze!

Zacznij pracę jako Wirtualna Asystentka
w 4 tygodnie + praktyki

Jest to jedyny w swoim rodzaju warsztatowy kurs online przeznaczony dla osób, które zrobiły pierwszy krok w swojej karierze zawodowej i podjęły decyzję o rozpoczęciu pracy jako Wirtualna Asystentka.

Na czym to polega? Od pierwszych minut kursu będziesz brała czynny udział w zajęciach. Przede wszystkim określisz swoje mocne strony, wyznaczysz swoją specjalizację, stworzysz personę oraz określisz swojego idealnego klienta. Co więcej, napiszesz profesjonalną ofertę oraz zbudujesz swoje portfolio. A to tylko niewielki fragment tego, co z pewnością Cię czeka. Skończysz kurs wyposażona nie tylko w wiedzę teoretyczną, ale także w komplet narzędzi by rozpocząć pracę.

Kurs składa się z 4 modułów dzięki którym poznasz teorię. Po 4 tygodniach kursu będziesz mogła wziąć udział w 4-tygodniowych praktykach, które są symulacją pracy z klientem.

MailerLite dla Wirtualnych Asystentek
i nie tylko

MailerLite to obecnie najpopularniejsze narzędzie do email marketingu wśród polskich przedsiębiorców obecnych w internecie.  System ten pozwala w legalny sposób gromadzić dane, tworzyć kampanie marketingowe i śledzić ich wyniki, a nawet tworzyć strony zapisu, tzw, landing page. Zapisz się na kurs i w bardzo łatwy sposób dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby działać w MailerLite bardzo wysokim poziomie. To niezwykle przydatna umiejętność dla Wirtualnej Asystentki!

Uczestnicząc w kursie dowiesz się jak krok po kroku zbudować listę mailingową, stworzyć zapis na newsletter, wysyłać maile sprzedażowe, tworzyć strony typu landing page, czy tworzyć automatyzacje kursowe.

Jeżeli chcesz porozmawiać i dowiedzieć się, czy dany kurs jest dla Ciebie, umów się na 30-minutową bezpłatną konsultację.

okladka ebooka jak przygotowac zapis na newsletter krok po kroku resultea szkola wirtualnych asystentek

Polecam współpracę z Izą, ponieważ potrafi działać sprawnie
i szybko reagować, podczas gdy sama pogłębia wiedzę, żeby sprostać wymaganiom. W rezultacie potrafi wyczuć, co trzeba zrobić nawet jeśli sama jej o tym nie powiem 🙂 Jest to bardzo istotne dla tych, którzy nie lubią pokazywać palcami każdej najmniejszej rzeczy i opierają współpracę na zaufaniu.

– Ilona Przetacznik

CZEŚĆ!


Nazywam się Izabela Hasan i p
racuję jako Wirtualna Asystentka
od 2017 roku. Moim celem jest to, aby pozostawić biznes moich klientów na poziomie wyższym niż go zastałam.

Specjalizuję się w kursach online oraz recyclingu treści, a ponadto mam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój oraz nauka to moje podstawowe wartości i z tego względu uważam, że w tym zawodzie kluczowe jest, aby szkolić się niemal każdego dnia.

Pomysł na stworzenie agencji oraz szkoły Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku tej drogi. Wiedziałam, że chcę osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, aby w rezultacie otworzyć własną agencję i szkolić kolejne Wirtualne Asystentki.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

 

zdjecie izabeli hasan resultea szkola wirtualnych asystentek newsletter

ZAPISZ SIĘ NA NASZ BEZPŁATNY NEWSLETTER
I JESZCZE DZISIAJ ODBIERZ W PREZENCIE E-BOOK

.