24 NIESPODZIANKI CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Ho, ho, ho! Cieszę się, że w oczekiwaniu na Święta postanowiłaś odliczać kolejne dni grudnia razem ze mną 🎄 Przygotowałam dla Ciebie Kalendarz Adwentowy, który kryje w sobie zestaw 24 prezentów pozwalających lepiej poznać biznes online.

Jesteś ciekawa, co dokładnie zawiera szkolny Kalendarz Adwentowy? Każdego dnia otrzymasz narzędzia, które mają ułatwiać Ci pracę. Będą to checklisty, testy wiedzy oraz filmy instruktażowe, przydatne w biznesie online. Wśród prezentów odnajdziesz również materiały, które będą dla Ciebie przydatne także na co dzień!

Kim jestem?


Nazywam się Izabela Hasan i p
racuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Specjalizuję się w kursach online oraz recyclingu treści. Ponadto posiadam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój oraz nauka to moje podstawowe wartości i z tego względu uważam, że w zawodzie Wirtualnej Asystentki kluczowe jest, aby szkolić się niemal każdego dnia.

Pomysł na stworzenie agencji oraz szkoły Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku mojej drogi. Wiedziałam, że chcę osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, aby w rezultacie otworzyć własną agencję i szkolić kolejne wspaniałe Wirtualne Asystentki. Obecnie pomagam wielu zdolnym kobietom w osiąganiu ich biznesowych celów, poprzez kursy online, e-booki i wartościowe wydarzenia, takie jak to.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO 2023!

 

zdjecie izabeli hasan resultea szkola wirtualnych asystentek newsletter