Zaznacz stronę

 

 

Premiera e-booka miała miejsce 16 września 2020 roku. Poniżej znajduje się recenzja e-booka „Jak zacząć pracę jako Wirtualna Asystentka”.

 

 

Nie jest chyba zaskoczeniem to, czego dotyczy e-book. Już tytuł zdradza wiele, ale czy wszystko….?

 

 

Najgorsze są początki.

 

 

Dotyczy to wszystkiego co nowe i nam nieznane, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Szczególnie jeśli chcemy założyć działalność gospodarczą i pracować na swoim. Każda taka decyzja jest obarczona ryzykiem, niezależnie od wybranej branży, warto więc wiedzieć co możemy zrobić, aby je zminimalizować. Iza pokazuje nam jak przygotować się do zawodu Wirtualnej Asystentki, jakich błędów uniknąć, co zrobić, a czego nie warto. Na przykładach popartych swoim własnym doświadczeniem pokazuje co się sprawdza, gdzie i jak szukać klientów i zleceń, jak z nimi rozmawiać oraz przekazuje wiele cennej wiedzy. 

 

 

Nie jest to gotowa recepta na sukces, ale przewodnik i drogowskaz, który da Wam narzędzia do pracy, usystematyzuje wszystkie informacje, a przede wszystkim zachęci do działania. Co warto podkreślić nie jest to reklama usług, ale obiektywny poradnik, w którym Iza dzieli się całą swoją wiedzą i doświadczeniem. Co więcej – do współpracy zaprosiła inne Wirtualne Asystentki, aby również podzieliły się swoją historią. Dowodzi to tylko temu (i chcę w to mocno wierzyć), że społeczność Wirtualnych Asystentek to fajna i pomocna sobie grupa zawodowa.

 

 

Z e-booka „Jak zacząć pracę jako Wirtualna Asystentka” dowiesz się między innymi jak wygląda przykładowy dzień Wirtualnej Asystentki. Jakie programy powinna opanować, aby swobodnie poruszać się w tym zawodzie. Jakie są jej zadania oraz oczekiwania klienta, a przede wszystkim od czego zacząć i jak zbudować własną markę. Iza porusza ponadto wiele ważnych kwestii nad którymi zapewne wiele osób się zastanawia – praca zdalna, praca podczas opieki nad dzieckiem czy podczas podróży.

 

 

E-book napisany jest prostym i zrozumiałym językiem. Czyta się go bardzo szybko i przyjemnie, a to bardzo ważne, szczególnie dla osoby, która dopiero wdraża się w temat.

 

 

Podsumowując – czy warto?

 

 

Zdecydowanie tak. W ebooku znajduje się ogrom wiedzy merytorycznej, a co nawet ważniejsze prywatnych doświadczeń Izy w zawodzie Wirtualnej Asystentki. Nie zdobędziesz dzięki niemu pracy w jeden dzień, ale bez wątpienia będziesz mogła zaoszczędzić ogrom czasu. Nie musisz uczyć się już na swoich błędach, Iza zrobiła to za Ciebie. Zebrała wszystkie informacje w jednym miejscu, pokazała co robić, a czego unikać. Ale to już od Ciebie zależeć będzie jak tę wiedzę wykorzystasz. 

 

 

Autorką recenzji jest Agnieszka Dzikowska.

 

 

Mam nadzieję, że obiektywna recenzja e-booka „Jak zacząć pracę jako Wirtualna Asystentka” napisana przez Agnieszkę, pokazała Ci wartość tego e-booka. Jeśli uważasz, że może pomóc Ci w Twojej obecnej sytuacji możesz go kupić tutaj.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym dokładnie zajmuje się Wirtualna Asystentka zapraszam do przeczytania tego artykułu.