Zaznacz stronę

BEZPŁATNY WEBINAR:

JAK POZYSKAĆ BARDZO DOBREGO KLIENTA?

 

ŚRODA   |  5.04.2022  |  12:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

 

Nie wiesz w jaki sposób pozyskiwać klientów i gdzie ich szukać? Potrzebujesz określić idealnego klienta, zbadać jego potrzeby i nauczyć się pozyskiwać współpracę?

 Ten bezpłatny webinar jest właśnie dla Ciebie!

.

POZOSTAŁO JESZCZE:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Izabela Hasan Jak zostać Wirtualna Asystentka
ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Dowiesz się kim jest idealny klient i jak go zdefiniować w swoim biznesie.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Powiem Ci w gdzie szukać klientów.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Dowiesz się jak pozyskiwać swoich idealnych klientów.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Podpowiem też jak przejść rekrutację i zrobić dobre wrażenie.

Kim jestem?


Nazywam się Izabela Hasan i p
racuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Specjalizuję się w kursach online oraz recyclingu treści. Ponadto posiadam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój oraz nauka to moje podstawowe wartości i z tego względu uważam, że w zawodzie Wirtualnej Asystentki kluczowe jest, aby szkolić się niemal każdego dnia.

Pomysł na stworzenie agencji oraz szkoły Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku mojej drogi. Wiedziałam, że chcę osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, aby w rezultacie otworzyć własną agencję i szkolić kolejne wspaniałe Wirtualne Asystentki. Obecnie pomagam wielu zdolnym kobietom w osiąganiu ich biznesowych celów, poprzez kursy online, e-booki i  wartościowe webinary, takie jak ten.

DZIAŁAJ I PRZYJDZ NA WEBINAR, BYĆ MOŻE DOWIESZ SIĘ Z NIEGO CZEGOŚ CIEKAWEGO!

 

Izabela Hasan