Zaznacz stronę

BEZPŁATNY WEBINAR:

ILE ZARABIA WIRTUALNA ASYSTENTKA

I JAK NIĄ ZOSTAĆ

 

ŚRODA   |  21.09.2022  |  18:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

Najwyższy czas poruszyć bardzo interesującą kwestię, czyli zarobki Wirtualnych Asystentek. Zastanawiałaś się kiedyś ile zarabia Wirtualna Asystentka? Jak bardzo opłacalny jest to zawód? Czy jesteś w stanie spokojnie się z niego utrzymać i jakie umiejętności trzeba mieć, aby pracować zdalnie jako Wirtualna Asystentka? Ten bezpłatny webinar jest właśnie dla Ciebie!

.

POZOSTAŁO JESZCZE:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Izabela Hasan Jak zostać Wirtualna Asystentka
ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Dowiesz się kim jest Wirtualna Asystentka, jakie może mieć specjalizacjię i przede wszystkim jakie są stawki na rynku pracy.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Powiem Ci w jaki sposób możesz zacząć pracować jako WA i zdobyć pierwszych klientów i zacząć dobrze zarabiać.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Dowiesz się jak wykorzystać swoje mocne strony i zdobyte dotychczas kompetencje do współpracy z klientami.

ikona gwiazdka szkola wirtualnych asystentek newsletter

Podpowiem też jak budować swoje portfolio, a na koniec będzie na Ciebie czekała bardzo praktyczna niespodzianka. Zapraszam!

Kim jestem?


Nazywam się Izabela Hasan i p
racuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Specjalizuję się w kursach online oraz recyclingu treści. Ponadto posiadam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój oraz nauka to moje podstawowe wartości i z tego względu uważam, że w zawodzie Wirtualnej Asystentki kluczowe jest, aby szkolić się niemal każdego dnia.

Pomysł na stworzenie agencji oraz szkoły Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku mojej drogi. Wiedziałam, że chcę osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, aby w rezultacie otworzyć własną agencję i szkolić kolejne wspaniałe Wirtualne Asystentki. Obecnie pomagam wielu zdolnym kobietom w osiąganiu ich biznesowych celów, poprzez kursy online, e-booki i  wartościowe webinary, takie jak ten.

DZIAŁAJ I PRZYJDZ NA WEBINAR, BYĆ MOŻE DOWIESZ SIĘ Z NIEGO CZEGOŚ CIEKAWEGO!

 

Izabela Hasan